Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Wüstenrot

Wüstenrot

Spoločnosť Wüstenrot sa môže chváliť tým, že je vlastne zakladateľom stavebného sporenia v zmysle akej ho poznáme z dnešnej doby. Táto nemecká firma bola založená už v roku 1921 práve za týmto účelom a postupne sa spojením s poisťovňou Württembergische AG stala lídrom v tejto oblasti na medzinárodnej úrovni. Oproti iným spoločnostiam sa firma Wüstenrot stará o svojich klientov nielen individuálne, ale aj prostredníctvom Klubu Wüstenrot , ktorý je akýmsi vernostným programom spoločnosti.

Všetky služby sú rozdelené do šiestich základných kategórií: Stavebné sporenie, Životné poistenie, Neživotné poistenie, Hypotekárne úvery, Preklenovací úver a Úver zo stavebného sporenia .

Sporenie a úvery

V rámci stavebného sporenia sú ponúkané štyri základné varianty s ponukou výberu z dvoch úrokových sadzieb. Môžete si teda zvoliť, či je pre Vás najdôležitejšie rýchle pridelenie cieľovej sumy, vysoký úver s výhodnými podmienkami, najnižšia zaťaženie rodinného rozpočtu alebo veľmi nízke mesačné úložky.

Hypotekárny úver Wüstenrot ponúka výhody vo forme nízkych úrokových sadzieb s aktuálne platnou úrokovou sadzbou, čerpanie úveru zadarmo alebo spätné až ročné preplatenie nákladov. Obrovskou výhodou oproti iným stavebným sporiteľniam je fakt, že pri čerpaní hypotéky nemusíte mať dohodnutý iný produkt, poistenie ani mať účet u tejto spoločnosti.

Variabilná úvery zo stavebného sporenia sú ponúkané s úrokovou sadzbou už od 2,5% ročne . Aj tu je rýchle spracovanie a stálej podmienky po celú dobu splácania samozrejmosťou. Rovnakú úrokovou sadzbou sa pýši aj preklenovací úver, rovnako tak ako možnosťou čerpania úveru už pri nulovom vklade.

Finančné novinky