Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Volksbank CZ

Volksbank CZ

Univerzálny obchodná banka Volksbank CZ, as je na slovenskom trhu od roku 1993. Je dcérskou spoločnosťou Volksbank International AG , ktorá sídli v Rakúsku. Banka disponuje základným imaním až 2 005,4 miliónov korún.


Okrem bežných bankových služieb občanom a firmám je Volksbank jednou z inštitúcií, ktorá ponúka finančné riešenie pre bytové družstvá a verejný sektor vo forme obcí, štátnej správy alebo neziskových organizácií.

Pre podnikateľov a živnostníkov banka pripravila okrem bežných účtov, úverov apod aj niekoľko programov, ktoré zahŕňajú výhodné ponuky pre slobodné povolania alebo poľnohospodárov. Samozrejmosťou je u tejto banky možnosť čerpania dotácií z fondov EÚ .

Služby pre súkromné osoby

Banka ponúka základné tri druhy kont, od klasického FIT konta , ktorý je zameraný na spravované a manipuláciu s bežnými financiami, cez ŠTÝL konto , ktoré ponúka rozšírené služby hneď v niekoľkých ohľadoch, až k Programu EXCLUSIVE , ktorá je určený pre najnáročnejších klientov.

Čo sa úverov týka, zahŕňa výber spotrebiteľský, hypotekárne aj kontokorentný úver . Ani u tejto banky nechýba Zelený úver , ktorý umožňuje čerpať dotácie z EÚ vďaka programu Zelená úsporám . V rámci stavebného sporenia banka spolupracuje s Českomoravskú stavebnou sporiteľňou, as

Finančné novinky