Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Raiffeisenbank

Raiffeisenbank Reiffeisenbank as je opäť jedna z najväčších bánk na slovenskom finančnom trhu, kde pôsobí už od roku 1993. Poskytovanie služieb pre firmy aj súkromné osoby je u takej banky samozrejmosťou. Banka je známa aj svojím veľkým množstvom pobočiek a klientskych a hypotekárnych centier .


Okrem spravované osobných a podnikateľských financií sa banka veľmi obozretne pohybuje na finančných trhoch a ponúka širokú škálu pre investície do cenných papierov, termínovaných vkladov alebo dlhopisu a HZL . Veľmi pokročilých sú ponúkané štruktúrované produkty v tejto oblasti.

Osobné a firemné financie

Bežné osobné financie je dobré u tejto banky skladovať na bežnom účte eKonto , ktorý je plný bonusov pri plnení vernostných výhod. Okrem ďalších bežných bankových služieb ako je poskytovanie niekoľkých druhov hypoték, kreditné karty alebo poistenia, banka poskytuje aj nadštandardné služby v podobe prémiového alebo privátneho bankovníctva.

Firemné financie spravuje Raiffeisenbank podľa velkosti obratu firmy. Pýši sa hlavne podnikateľskými úvery až do 5 000 000Kč . Ostatné úvery môžu byť vo forme rýchle pôžičky, kontokorentu, hypopůjčky ale aj lízingu .

Neobvyklú ponukou je komplexné finančné poradenstvo, ktoré spája osobné a firemné financie.

Finančné novinky