Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Profi Credit

Profi Credit

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, sro predtým známa pod menom Profireal as bola založená v roku 1994. Jej doménou bol obchod s nehnuteľnosťami, ale od roku 2000 sa zameriava výlučne na služby vo finančnej sfére. Firma je súčasťou skupiny Profireal Group . Pôžičky sú poskytované firmám aj nepodnikajícím osobám. Okrem klasických úverov poskytuje firma aj možnosť konsolidácie pôžičiek.

Produkty spoločnosti

Zamestnanecký úver je primárne určený pre osoby s pravidelným príjmom , či už sa jedná o plat, dôchodok alebo materskú. Tento úver nie je účelovo viazaný a jeho doba splatnosti je až 4 roky . Bez ručiteľa možno požiadať až o 130 000Kč , s ručiteľom maximálna čiastka 166 000Kč

Pre drobných podnikateľov Profi Credit ponúka Živnostenskú úver . Úver je uzatváraný bez zábezpeky majetku. Je vyžadované, aby živnostník nemal dlhy voči štátu. Suma, na ktorú možno úver uzavrieť je až 186 000Kč bez ručiteľa , s ručiteľom možno potom dosiahnuť pôžičky až 250 000Kč .

Pre väčší podnikateľov a firmy možno využiť podnikateľské pôžičky , ktorá je však už podmienená zástavou majetku , ktorý je tiež jediným limitom výšky pôžičky. Aj táto pôžička je neúčelové a posúdenie žiadosti o túto pôžičku je zadarmo. Dlh voči štátu nie je prekážkou . Splatnosť sa pohybuje od 1 mesiaca do 4 rokov .

Finančné novinky