Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

PPF banka

PPF banka

Banka nadväzuje na v roku 1992 založenú banku mene ROYAL BANKA SK, as, ktorá sa postupne integrovala vďaka Českej poisťovni do finančnej skupiny PPF , kde v roku 2004 získala aj svoje nové meno PPF banka as V rámci skupiny PPF sa banka zameriava primárne na podniky a investície a obchodovanie s financiami v medzinárodnom meradle. Jej služby sú však oveľa širšie a sú poskytované aj obciam, krajom alebo firmám. Zaujímavým faktom je, že ide o banku vlastnenú českým kapitálom.

Bankovníctvo

Pre obyčajných občanov toho banka moc neponúka i jej privátne bankovníctvo je totiž zamerané na klientelu s vyšším objemom aktív. Týmto klientom však banka ponúka až nadštandardné sužby vo všetkých oblastiach finančných potrieb.

Viac možností banky využijú skôr firemné klienti, ktorí využijú konkurenčné výhody privátneho bankovníctva, kvalitného servisu a skúsených poradcov, ktorí poskytujú komplexné plánovanie i riadenie firemných financií . Tiež podnikové bankovníctvo sa môže chváliť vysokou úrovňou. Veľkým plusom je banka pre exportné firmy do vybraných krajín ako je Rusko, Ukrajina, Vietnam alebo Čína, kde pôsobí skupina PPF v mnohých významných majetkových podieloch v lokálnych bankách a ďalších inštitúciách.

Banka tiež patrí medzi popredných poskytovateľov investičných služieb v SR. Obchod s cennými papiermi, dlhopisy a širokým spektrom akcií je samozrejmosťou rovnako tak ako obchod s menami. Široké skúsenosti banky PPF v tomto odbore sú už známe.

Finančné novinky