Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžičky pred výplatou

Pôžičky pred výplatou

Stalo sa Vám niekedy, že do výplaty Vám ostávalo už len niekoľko dní a vy ste sa zrazu ocitli vo finančnej tiesni? Nedajú Vám v zamestnaní zálohu a vy tak žijete posledné dni pred výplatou doslova na chlebe a vode? Už nemusíte. Čoraz častejšie sa totiž využívajú pôžičky, ktoré slúžia ľuďom práve v tejto situácii a môžete ich využiť aj vy.

Pôžička cez sms

Stačí ak Vám naozaj malá suma, je asi najrýchlejším spôsob, ako požiadať o pôžičku Rýchla Fínska pôžička od Ferratum. Zažiadať o nej totiž môžete pomocou mobilného telefónu alebo formulára na webových stránkach, bez ručiteľa, bez potreby osobnej schôdzky, dokladu o výške príjmu a pod .

Pre nových zákazníkov je požičaná suma, ktorá môže dosahovať najviac 250€ , poskytnutá prostredníctvom zloženky . Dostávate Ak sa však do týchto situácií opakovane, čiastka Vám bude zasielaná v prípade želania aj na účet . Poplatok za poskytnutie je 25€ za každý požičaný 100€ .

Kreditné karty a kontokorentné

ťaživou finančnú situáciu pred výplatou však nemusíte hneď riešiť pôžičkou. Veľmi výhodným riešením sú kreditné karty alebo kontokorent - produkty, ktoré ponúkajú bankové i nebankové spoločnosti.

Pri vhodnom výbere môžete čerpať až niekoľko tisíc bez úrokov alebo poplatkov, pretože u väčšiny spoločností je pravidlom, že po čerpanie trvá niekoľkodňový až niekoľkotýždňový bezúročná lehota . Splatíte Ak teda peniaze po výplate ešte v tejto lehote, nebudete mať žiadne problémy s načítaním nevýhodných úrokov, aké sú u bežných pôžičiek.

Ostatné pôžičky

Nestačí Vám malá suma, ktorú ponúka sms pôžička alebo nechcete zriaďovať kreditnú kartu? Riešením teda práve pre Vás môžu byť ostatné pôžičky - účelové, neúčelové od bánk i nebankových inštitúcií . Sú poskytované vo všetkých úrovniach s rôznymi podmienkami a dobami splácania, takže si stačí vybrať zo širokej ponuky trhu.

Nevyberajte ale neuvážlivě, pretože unáhlená rozhodnutie by vás mohlo pripraviť nielen o kopu peňazí, ale aj o strechu nad hlavou. Doprajte si teda čas na hľadanie a skúste nájsť niekoho, kto bol s pôžičkou od tejto firmy spokojný. Pozorne si prečítajte zmluvu . Keď bude všetko v poriadku, tak už len užívajte Vašich nových peňazí.

  • Pôžička 25€ - 250€
  • Online do 10 minút
  • Predĺženie pôžičky cez SMS
  • Bez potvrdenia o prijmem bez ručiteľa
  • Bez osobnej schôdzky, bez zbytočného papierovania

Podobné články

Pôžičky do 1500 EURO

Pôžičky do 1500 EURO patrí medzi nižšie pôžičky, ktoré Vám poskytnú aj banky i nebankové spoločnosti. Je totiž veľmi časté, že zrovna nečakane ...

Pôžička Cofidis

Iste už ste tiež počuli o firme Cofidis, ktorá ponúka online pôžičky a spotrebiteľské úvery na mieru. Asi najznámejším produktom tejto firmy je Pôž...

Finančné novinky