Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžičky od Home Credit

Známa firma Home Credit špecializujúca sa na nákupy na splátky a pôžičky na čokoľvek ponúka hneď niekoľko zaujímavých možností úverov.

Telefónne pôžička

Půjčky od Home credit Telefonickú pôžičku môžete vybaviť z pohodlia Vášho domova takmer okamžite . Stačí zavolať nie bezplatnú linku Home Credit (alebo možno vyplniť formulár na webových stránkach a vyčkať na zavolanie operátora). Po dohodnutí všetkého potrebného s operátorom si stačí vybrať formu vyplatenia pôžičky . Vyzdvihnúť hotovosť až 150 000Kč si môžete osobne na pošte alebo Vám bude pripísaná na účet . Pôžičku možno do 3 mesiacov zrušiť a je bez ručiteľa . Home Credit túto pôžičku poskytuje aj bez vlastníctva bežného účtu .

Hotovostné pôžička Pošta

Táto pôžička je ďalšou formou pôžičky od Home Credit, o ktorú môžete zažiadať na každej pošte . Stačí Vám k tomu občiansky preukaz . Priamo na pošte si potom dohodnete predbežné podmienky a na Vami vybraný termín Vás skontaktuje pracovník Home Creditu a pôžičku dokončí. Rovnako ako u telefónne pôžičky si môžete vyzdvihnúť hotovosť alebo si nechať čiastku poslať na účet. Možno si požičať až 40 000Kč .

Nákup tovaru na splátky

Táto veľmi populárna forma nákupu je od Home Credit ponúkaná od 3 000 - 100 000Kč . Dohodnúť pôžičku si môžete priamo v predajni, kde tovar kupujete a svoj nákup si môžete rovno odniesť. K vybaveniu stačí len dva doklady totožnosti . Pri úvere nad 20 000Kč je ešte potrebné preukázať výšku príjmov. Špecifickou formou nákupu na splátky môže byť aj lekárska starostlivosť. Pre tieto účely poskytuje Home Credit špeciálny úver. Bohužiaľ aj tu platí, že lekár, u ktorého možno tento úver uzavrieť musí byť zmluvným lekárom Home Creditu.

Finančné novinky