Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžičky na zmenku ihneď

Půjčky na zmenku ihned

Zmenka je druh cenného papiera, spísaný tak, aby obsahoval presne stanovej údaje, potrebné k tomu, aby dával majiteľovi zmenky záväzok, že bude úver, ktorý je za zmenku poskytnutý včas zaplatený. Je to teda jeden z možných prostriedkov záruky pri pôžičke . Zmenka musí byť vystavená v súlade s platnými zákonmi SR. Ak zmenka neobsahuje niektorý z povinných údajov, je neplatná .


Pôžičky na zmenku sú v súčasnosti jedným z najrozšírenejších produktov v oblasti finančného trhu. Ako každé iné druhy pôžičiek má aj pôžička na zmenku rad výhod a nevýhod. Je dobré povedať, že ručenie zmenkou nie je pre klienta nijako nevýhodné, pretože je to rýchly a prehľadný spôsob záruky, bez prehnaných nárokov na dlžníka aj veriteľa.

Výhody a nevýhody zmenky

Pôžička na zmenku je v prvom rade výhodná pre osoby, ktoré majú záznam v registri dlžníkov alebo nemozu preukázať výšku svojich príjmov . A tiež keď nechcete byť zdržované zbytočnými formalitami a potrebujete peniaze v hotovosti a rýchlo .

Požiadať o takúto pôžičku možno najmä u rady nebankových inštitúcií , ktoré k takémuto druhu ručenie pristupujú celkom ochotne. Len je treba si dať pozor na podvodné spoločnosti a riadne si prečítať zmluvu, ktorú Vám firma predkladá. Okrem tejto ohlídatelné nevýhody je tu aj riziko, že pôžička, ktorá Vám bude poskytnutá, bude mať vysoký RPMN, čo je pre Vás samozrejme nevýhodné.

Finančné novinky