Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžičky na občiansky preukaz

Půjčky na občiansky průkaz

Možnosť požiadať o pôžičku na občiansky preukaz je v súčasnosti už veľmi rozšírenou službou nebankových spoločností . Ako vyplýva už z názvu tejto pôžičky, jedná sa o veľmi jednoduchý prístup k peniazom, kde nie je často vyžadované nič viac, než občiansky preukaz resp. druhý doklad totožnosti .

Tento druh pôžičky je ideálnou voľbou pre tých zo žiadateľov, ktorí o sebe nechcú poskytovať príliš veľa dôverných informácií, ktoré u ostatných pôžičiek musí spomenúť alebo dokonca doložiť nejakým potvrdením. Okrem doloženia totožnosti jedným alebo dvoma doklady teda nie je nič viac vyžadované, druhú stranu tejto výhody však pocítite pri mesačných splátkach. Úroky za takéto služby totiž bývajú veľmi vysoké .

Ďalšou skupinou, pre ktorú sú tieto pôžičky takmer jediným riešením, sú ľudia, ktorí nemajú odpracovanú dobu 3 mesiacov a ocitli sa na úrade práce , majú príjmy , ktoré nechcú dokladať, zápis v registri dlžníkov alebo rôzne kombinácie týchto vlastností .

O pôžičku na občiansky preukaz môžete požiadať takmer akokoľvek. Veľmi populárny je online forma , kedy stačí vyplniť formulár na webových stránkach, ale možno využiť aj telefón alebo osobné stretnutia .

Nevýhodou tejto pôžičky okrem bežného rizika je forma ručenia . Často sa totiž ručí nehnuteľnosťou alebo hnuteľným majetkom , takže pôžičku nemôže dostať každý a musí vyhľadať iný spôsob, ktorý mu však nebankové inštitúcie radi ponúknu.

Finančné novinky