Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžičky hneď na ruku

Půjčky ihneď na ruku Sú situácie, kedy potrebujete rýchlo peniaze bez zbytočných okolkov na hned a na ruku . To by skôr mohol byť problém, v dnešnej dobe je však týchto situácií toľko, že je dobrým podnikateľským ťahom sa živiť poskytovaním týchto pôžičiek. Zároveň sa tým vytvára aj veľká konkurencia, čo je výhodné aj pre osoby, ktoré by radi tento druh pôžičky využili.


Výhody a úskalia pôžičiek na ruku ihneď

Pôžička na ruku ihneď má niekoľko výhod. Často je potreba iba jeden doklad totožnosti a u nebankových spoločností nie je často vyžadovaný ani pohľad do registra dlžníkov ani doklad o výške a pravidelnosť príjmov . Peniaze dostanete ihneď v hotovosti alebo sú zaslané na Vami udaný bankový účet. Jednoduchá je i forma podania žiadosti o pôžičku. Asi najjednoduchšie je vyplnenie online formulára , ale pre nepočítačové typy je možná aj osobné dohoda alebo pôžička po telefóne .

Samozrejme nič nie je zadarmo, a tak sú tieto výhody využívané firmami, poskytujúcimi tento druh pôžičiek, pre zvýšenie úrokovej sadzby a RPMN. Tieto výhodné podmienky sú potom rajom aj pre podvodníkov, ktorí Vám pôžičku buď vôbec neposkytujú, alebo poskytujú, ale ich rokovania a hlavne poplatky sa rovnajú úžere. U niektorých firiem môže byť ďalšie nevýhodou aj to, že takto často nie sú poskytované tak vysoké sumy ako u bežných pôžičiek.

Finančné novinky