Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžičky do 1500 EURO

Pôžičky do 1500 EUROPôžičky do 1500 EURO patrí medzi nižšie pôžičky, ktoré Vám poskytnú aj banky i nebankové spoločnosti. Je totiž veľmi časté, že zrovna nečakane potrebujete peniaze a výplata nie a nie prísť. Prasknutá voda v čase alebo rozbitá chladnička je potom určite nepríjemnými komplikáciami života, a keď nemáte našetrené prostriedky na ich rýchle vyriešenie, je najlepšie riešenie práve pôžička do 1500 EURO.

Pôžičky od bánk áno či nie?

U bánk trvá vybavenie síce dlhšie a často je požadovaný doklad o výške príjmu alebo čistý záznam v registri dlžníkov , čo môže byť pre niektorých ľudí neprekonateľnou prekážkou. Verte ale, že tieto podmienky nie sú ani v bankách tak prísne, keď sa jedná o pôžičku na nízku sumu. Banky navyše ponúka nižší úrok a ak chcete splácať dlhšiu dobu po menších sumách, určite sa čo najmenšie úrok oplatí o to viac.

Všeobecne sa nedá odporučiť žiadna banka, ktorá poskytuje túto formu pôžičky, ako najvýhodnejšia. Je na Vás, aby ste zvážili koľko, a na čo pôžičku potrebujete, a vybrali si tú Vám najbližšie. V mnohých prípadoch sa Vám oplatí účelová pôžička , niekedy je zase výhodnejšie pôžička z kreditných kariet , od Vašej existujúce banky.

Nebankové pôžičky

nebankové inštitúcie samozrejme so svojimi ponukami za bankami nepokulhávají. Provident, Home Credit, CSSFinance a mnoho ďalších Vám určite známych firiem z reklám ponúka podobné pôžičky ako banky.

Výhodou pôžičiek od nebankových inštitúcií sú takmer nulové podmienky na jej získanie . Často stačí len zavolať alebo vyplniť online formulár na webových stránkach príslušnej firmy a tešiť sa z peňazí, bez dokumentovania príjmov alebo ručiteľa . Ďalšou výhodou je poskytnutie pôžičky vo veľmi rýchlom čase .

Či už si vyberiete pôžičku od banky alebo od nebankových spoločnosti, zvážte v každom prípade svoje možnosti splácania, prejdite si všetko dôkladne, ako dáte svoj podpis a buďte obozretní, ale pôžičky sa rozhodne nebojte.

Podobné články

Pôžičky pred výplatou

Stalo sa Vám niekedy, že do výplaty Vám ostávalo už len niekoľko dní a vy ste sa zrazu ocitli vo finančnej tiesni? Nedajú Vám v zamestnaní zálohu a vy tak ž...

Pôžička Cofidis

Iste už ste tiež počuli o firme Cofidis, ktorá ponúka online pôžičky a spotrebiteľské úvery na mieru. Asi najznámejším produktom tejto firmy je Pôž...

Finančné novinky