Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžičky bez registra ihneď

Půjčky bez registra ihned

Dostali ste sa do registra dlžníkov potrebné len nedopatrením a teraz potrebujete pôžičku a bankové inštitúcie pred Vami zatvárajú dvere? Potom práve to, čo hľadáte je pôžička bez registra , ktorú poskytuje nepreberné množstvo nebankových inštitúcií ako je napr Home Credit, Provident, Cofidis a veľká rada ďalších.

Výhodou tejto pôžičky je ako vyplýva už z názvu, to, že spoločnosti nenahlížejí do bankových registrov a registrov dlžníkov a je im teda jedno akú platobnú minulosť máte a či práve neplatíte pôžičku od inej spoločnosti. Požičia Vám peniaze ochotne a radi s touto nevedomosťou. Nerobia to však z čistej lásky ku klientom, ale túto láskavosť si kompenzujú často vysokými úrokmi.

Okrem tejto špecifikácie pôžička prebieha ako každá iná. Najčastejšie online žiadostí alebo telefonen si požiadate o Vami zvolenú sumu a sú Vám oznámené podrobné podmienky - doba splácania, úrok, výška mesačných splátok a pod . Často však spoločnosti vychádzajú zákazníkom v ústrety a mnohé z týchto parametrov si klient môže voliť sám a sám si tak podľa svojich možností nastaviť čo najpríjemnejší formu splátok.

Ďalšou veľkou výhodou týchto pôžičiek, ako napovedá slovo "ihneď" je ich rýchle vybavenie. Často sa k Vám peniaze dostanú už do 24 hodín pripísaním na účet alebo do dvoch dní, keď si ich necháte poslať poštou vo forme zloženky. Bonusom týchto pôžičiek môže byť (ale nemusí!) Aj fakt, že nie je potreba potvrdenie o výške príjmov ani ručiteľ .

Finančné novinky