Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžičky bez potvrdenia o príjme

Půjčky bez potvrdenia o příjmu

Jednou z ďalších kritérií, ktoré vám môžu sťažiť bankový úver, je Váš príjem. Nie vždy je možné doložiť potvrdenie o príjme , aj keď Váš príjem je dostatočný na pokrytie prípadných splátok. Jedná sa napríklad o podnikateľa, čašníkov a ďalšie zamestnanie , ktorí majú často oveľa vyššie pravidelný plat, než sú schopní doložiť. Ďalšou možnosťou je práca na voľnej nohe , kde môžu byť príjmy aj dostatočne vysoké, ale nepravidelné, čo je ďalšou prekážkou na ich doloženie.

Druhou možnosťou je fakt, že máte pravidelný, ale nie tak veľký príjem, aby Vám banky požičali potrebné peniaze z obavy, že nebudete pôžičku môcť splácať. Tu sú to najčastejšie dôchodcovia, ženy na materskej dovolenke alebo nezamestnaní .

Aj pre tieto druhy ľudí však nebankovej spoločnosti ponúkajú pôžičku - pôžičku bez potvrdenia o príjme . Často nie je poskytnutá len tak, pretože i nebankové spoločnosti chcú minimalizovať riziko, že nebudete pôžičku splácať. Kryjú sa teda najčastejšie zmenkami , nehnuteľností alebo hnuteľným majetkom popr. chcú ďalšiu osobu ako ručiteľa . Preto je potrebné zvážiť či pôžičku naozaj potrebujete a ste schopní svojimi ozajstnými príjmy, nie len tými preukázateľnými, mesačné splátky pokryť.

Pôžičky bez dokumentovania príjmov sú často kombinovateľné is pôžičkami bez registra alebo bez ručiteľa . V tomto ohľade je ponuka nebankových inštitúcií, zarábajúcou hlavne na vysokých úrokoch, takmer neobmedzená.

Finančné novinky