Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžička pre každého

Půjčka pre každého

Zdá sa Vám, že ste nevhodným kandidátom na akúkoľvek pôžičku, pretože máte nízky príjem, záznam v registri dlžníkov alebo nemáte nehnuteľnosť, ktorú by ste sa mohli zaručiť ? To je omyl. Možno vo svojej situácii nedosiahnete na výhodné pôžičky v bankových inštitúciách, ale bez riešenia Vaša situácia určite nie je. Mnoho nebankových inštitúcií vychádza totiž práve takýmto ľuďom v ústrety a poskytuje pôžičky s rôznymi podmienkami aj bez nich naozaj každému.

Prekážkou nie je takmer akýkoľvek Váš minulý, prítomný alebo budúci finančný stav a možnosti. Jedinou naozaj dôležitú brzdou v tomto ohľade by mala byť Vaša osobná zodpovednosť a vážny prístup , pretože nebankové inštitúcie si často za odpustenie týchto nedostatkov účtujú vysoké úroky a poplatky , ktoré sa pri nesplatenia vzrástli o penále a často je potom pri Vašej ďalšej stále sa zvyšujúce neschopnosti splácať, nevyhnutná exekúcia .

Nevýhody sú teda jasné - vysoký úrok a RPMN, vysoké pokuty pri meškaní alebo nezaplatenia splátky, väčšie riziko neseriózního rokovania .

zatracovať tieto pôžičky úplne by bolo ale aj nespravodlivé. Výhody iste majú v rýchlosti poskytnutia aj možnosť získať pôžičku v podmienkach, ktoré môžu nastať aj bez našej vinné, az ktorých nie je iné východisko ako práve pôžička pre každého.

Finančné novinky