Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžička Cofidis

Pôžička Cofidis

Iste už ste tiež počuli o firme Cofidis, ktorá ponúka online pôžičky a spotrebiteľské úvery na mieru. Asi najznámejším produktom tejto firmy je Pôžička Cofidis , ktorá sa stáva čoraz obľúbenejšie vďaka rýchle vybavenie, nulovým poplatkom aj okamžitému posúdenie . Poďte sa s nami pozrieť, čo je ale pôžička Cofidis vlastne zač?

Ak chcete využiť klasické pôžičky, pôžička Cofidis by pre Vás mohla byť tým pravým. Je poskytovaná bez účelovo , to znamená, že si za ňou môžete financovať akékoľvek svoje priania a nemusíte firme oznamovať, na čo peniaze hodláte využiť. Ako väčšina pôžičiek je splácať formou pravidelných mesačných splátok.

V čom tkvie výhody pôžičky Cofidis?

V prvom rade je to rýchlo vybavenie . Oproti klasickým úverom viete po požiadanie takmer okamžite (garantovaná doba je 10 minút) či Vám bola pôžička schválená alebo nie. Toto posúdenie i prípadné samotné poskytnutie pôžičky je bez akéhokoľvek poplatku .

Chcete splácať vysoké mesačné splátky a mať čoskoro vyplatiť alebo si nemôžete dovoliť platiť vysokú mesačnú sumu, pretože máte malý príjem. Nie je problém. U pôžičky Cofidis si môžete zvoliť z troch možností splátok, podľa vyššie sumy o ktorú žiadate. Napríklad u sumy 100 000Kč poskytuje Cofidis RPMN 13% a mesačné splátky sú 2405Kč/měsíc , 3484Kč/měsíc alebo 4300Kč/měsíc . Čo si vyberiete je na Vás.

S postupným splácaním Vám Cofidis obnovuje Vašu finančnú rezervu. Na čo je to dobré? Vďaka tomu môžete využiť služby tzv revolvingu , vďaka ktorému môžete čerpať svoj úver znova, a to už bez dokumentovania svojho dôvodu alebo ďalších väčších administratívnych úkonov.

Je teda jasné, že ak hľadáte tento druh pôžičky, môže pôžička Cofidis pre Vás naozaj výhodná. V prípade, že by ste stáli o niečo iné, Cofidis ponúka aj službu splátkového predaja , ktorý môžete uplatniť u vybraných predajcov rovnako ľahko ako zmienenú pôžičku. A pre najnáročnejších z Vás ponúka Cofidis aj kreditnej karty .

Podobné články

Pôžičky do 1500 EURO

Pôžičky do 1500 EURO patrí medzi nižšie pôžičky, ktoré Vám poskytnú aj banky i nebankové spoločnosti. Je totiž veľmi časté, že zrovna nečakane ...

Pôžičky pred výplatou

Stalo sa Vám niekedy, že do výplaty Vám ostávalo už len niekoľko dní a vy ste sa zrazu ocitli vo finančnej tiesni? Nedajú Vám v zamestnaní zálohu a vy tak ž...

Hypotéky pre mladých

Ste mladý pár alebo osoba vychovávající maloleté deti? Hypotéka pre mladých je kombináciou štátom poskytovaného úveru od Štátneho fondu rozvoja býv...

Finančné novinky