Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Oberbank AG

Oberbank AG

Člen rakúskej skupiny 3 Banken Gruppe s hlavným sídlom v Linzi je banka Oberbank AG , ktorej korene siahajú až do roku 1869. Banka ponúka klientom plnohodnotné služby, napriek tomu bola vyradená z hodnotenia OVB Ústretová banka, ktoré hodnotí všetky banky v SR. Banka obchoduje is cennými papiermi a podielovými fondmi.


privátnym klientom banka ponúka bežné účty aj platobné karty, sporenie, osobné poradenstvo aj úvery a rôzne druhy financovania Vašich nápadov a potrieb . Z účtov si môžete vybrať Žirokonto, Devízový účet a StartKonto, ktoré je určené do 25 rokov .

Úvery a hypotéky

Medzi úvery možno voliť z hypotekárneho, kontokorentného a spotrebiteľského úveru . V hypoték dochádza k špecializácii na StandardHypotéku , ktorá ich zastupuje hypotékou až na 25 rokov do výšky 85% hodnoty založenej nehnuteľnosti , KombiHypotéku , ktorá kombinuje < strong> hypotekárny úver na bývanie s neúčelový časťou a FlexiHypotéku , čo je predstaviteľ neúčelového úveru zabezpečeného záložným právom k nehnuteľnosti . Zaujímavou ponukou je možnosť čerpania hypotéky ako v slovenských korunách aj v eurách.

Spotrebiteľské úvery sú rozdelené na účelové a neúčelové. U oboch platí maximálna doba splatnosti 5 rokov . Neúčelový úver možno čerpať iba do sumy 100 000Kč, účelový nie je obmedzený.

Firmám a podnikom sú ponúkané podobné služby ako privátnym klientom. V rámci financovania je ponuka rozšírená na financovanie prevádzkových, exportných a investičných nákladov, financovanie obchodu, mezanínový kapitál či firemnej dlhopisu.

Finančné novinky