Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Modrá pyramída

Modrá pyramida

Jedna zo spoločností, ktorá smie používať titul < strong> stavebná sporiteľňa a je teda zameraná primárne na financovanie bývania je Modrá pyramída stavební spořitelna, as , ktorá je členom Asociácie českých stavebných sporiteľní . Okrem hypoték a úverov na bývanie poskytuje stavebné sporenie a rad ďalších bankových a poisťovacích produktov.


Stavebné sporenie sa úročia 2% vkladu a štátna podpora činí až 3000Kč ročne . Ponúkané sú výhodná sporenie už pre deti a študentov. Výnosy nepodliehajú dani z príjmov a pri výbere je možné si pribrať aj výhodný úver.

Úvery

Keďže je Modrá pyramída zameraná primárne na bývanie , jej najväčšou ponukou sú úvery na sprostredkovanie a stavbu nehnuteľnosti. Aj tu je možnosť Zeleného úveru , ktorý nadväzuje na program Zelená úsporám . Klasický Hypoúvěr je poskytovaný už od 4,49% ročne na dobu až 28 rokov . Ďalšou zaujímavou voľbou potom môže byť Rychloúvěr, Preklenovací úver alebo Pohotovostný úver . Firma ponúka aj sprostredkovanie hypoték Komerční banky.

Z pôžičiek stojí za zmienku Modrá pôžička , ktorú možno čerpať na čokoľvek až do výšky 250 000Kč bez ručiteľa . Bezplatne je pridané poistenie schopnosti splácať aj vedenie a spracovanie pôžičky. Úrok sa pohybuje od 17,9% ročne a doba splatnosti je najviac 7 rokov . Využiť môžete aj Modrou kreditnú kartu .

Finančné novinky