Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

mBank

mBank

Jednou z najmladších bánk na našom trhu je banka < strong> mBank , ktorá sa stala súčasťou ponuky až v roku 2007. Banka je spolu s ďalšími nielen českými bankami súčasťou nemeckej skupiny Commerzbank . Banka so svojimi službami a špeciálnymi ponukami zameriava predovšetkým na bežných občanov a je veľkým inovátorom na poli služieb bankami doteraz ponúkanými. Banka sa na druhú stranu nehodí pre klientov, ktorí majú radi osobnú starostlivosť, pretože banka vlastné len kiosky a pobočky , ktoré síce pomáhajú s riešením problémov a poskytujú služby ako ostatné banky, nie je vám však priradený Váš vlastný bankový poradca a väčšinu služieb si musíte zaobstarať sami cez internet .

Veľmi výhodný je bežný osobný účet tzv mKONTO , ktoré je zriadené a spravované úplne bez poplatkov. K účtu je zadarmo aj sprievodný sporiaci účet eMAX a kreditná karta Visa Classic. Aj ďalšie poplatky sú minimalizované a pre bežného užívateľa platí, že niečo platí len vo výnimočných prípadoch. Inde nevídanú ponukou je aj možnosť spoločníka účtu, disponenta alebo zmena limitu karty s okamžitou účinnosťou.

Ďalšie produkty mBank

Pre sporenie ponúka mBank ako už bolo povedané k bežnému kontu aj účet eMAX popr. eMAX Plus . Okrem u tejto banky samozrejmého zriadenie a vedenie zadarmo je dobré vyzdvihnúť aj počítanie úrokov denne , takže peniaze sa Vám úročia do posledného okamihu ich využitia. Celkový úrok je potom pripisovaný na konci mesiaca.

V rámci pôžičiek je ponúkaná základné mPůjčka sa splatnosťou až 60 mesiacov s automatickými splátkami z Vášho konta . Bezplatne je vedenie úverového účtu i predčasné splatenie. Pôžička je určená pre zamestnané s čistým mesačným príjmom minimálne 12 000Kč.

Okrem toho ponúka banka aj mHYPOTÉKA s možnosťou neúčelové časti peňazí k nej. Jej spracovanie, otvorenie, vedenie aj všetky čerpania sú zadarmo. Úroková miera začína už na 3,7% a čerpať možno do výšky až 3 500 000Kč .

Finančné novinky