Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

LBBW Bank

LBBW Bank

Ďalší zo stredne veľkých bánk je banka LBBW Bank CZ as s pôvodom v Nemecku, ktorá je zároveň aj centrálnou bankou niekoľkých sporiteľní. Na slovenskom trhu začali jej pobočky vznikať v roku 1991. Od tej doby sa banka aj na našom trhu zameriava na financovanie nehnuteľností, obchod s kapitálovým trhom aj poskytovanie služieb súkromným osobám a firmám .

Ponuka služieb sa moc nelíši od ostatných bánk. Je ponúkaný bežný účet, vkladové produkty, platobné karty, pre firmy potom finančné a kapitálové trhy . V oblasti firemné aj osobné je potom ponúkané niekoľko druhov pôžičiek a hypoték .

Pôžičky a hypotéky

Aktuálne špeciálnou ponukou je hypotéka na bývanie s 3,89% pa pri financovaní nehnuteľnosti do 70% ceny . Pri vyššej procentáži sa úrok zvyšuje na 4,19% , stále je ale jedným z najmenších ponúkaných na slovenskom trhu. Bohužiaľ táto ponuka je časovo obmedzená.

U bežné hypotéky - IQ Hypotéky sú úrokové sadzby závislé na výške pôžičky, ktorá môže dosiahnuť až 12 500 000Kč a doby splácania s maximom na 30 rokov . Rovnako ako u väčšiny bánk je nutné si zriadiť u banky pri čerpaní hypotéky ich bežný účet.

Z pôžičiek je mimo kreditnej karty a IQ kreditu - kontokorentu ponúkaná aj Rychlopůjčka , ktorú bez udania dôvodu môžete získať vyplnením online formulára . Maximálna výška úveru je 600 000Kč (pozor, pre podnikateľov iba 200 000Kč) sa splatnosťou najviac 84 mesiacov . LBBW Bank je však iba sprostredkovateľom tejto pôžičky, samotný spotrebiteľský úver je poskytovaný spoločnosťou Cetelem ČR.

Finančné novinky