Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Kreditná karta bez príjmu

Kreditní karta bez příjmu Kreditná karta bez príjmu , je druh kreditnej karty, ktoré vydávajú banky, ale hlavne nebankové spoločnosti ľuďom, ktorí nie sú schopní alebo nechcú preukazovať svoje príjmy . Často sú využívané ľuďmi s nepravidelnými alebo vysokými jednorazovými príjmami , pretože možno z karty vyberať a späť vkladať kedykoľvek. Častým bonusom sú potom aj dlhá bezúročná obdobie .

Najčastejšou formou týchto kariet sú nákupné karty, ktoré sú vydávané len na nákup tovaru, nie teda na výbery z bankomatov alebo hotovostným operáciám. V dnešnej dobe, čoraz populárnejšie nákupné karty tak umožňujú klientom nákup ihneď do vysokých súm.

Druhy kreditných kariet bez príjmu

Kreditné karty bez príjmu môžu byť vydávané bankovými inštitúciami - tie zabezpečujú väčšinou aj podporu formou bežného účtu a možno tak peniaze rýchlejšie prevádzať a pracovať s nimi. Tieto karty sú tiež častejšie s menším úrokom . Takmer každá banka má svoju kreditnú kartu, je len na vás vybrať si podľa ročných poplatkov, úrokové sadzby a bezúročného obdobia tú pravú pre Vás.

Takmer rovnaké kreditnej karty poskytujú aj nebankové inštitúcie . Tu je ale dobré si dať väčší pozor, pretože sú často poskytované s vyššou úrokovou sadzbou , a to hlavne pri prekročení dohodnutej doby splatenia.

Špeciálnym druhom kreditnej karty bez príjmu je karta pre študentov . Je akú si drobnejšie formou klasickej kreditnej karty, pretože poskytuje študentom menšie sumy, za to ale s výhodnejším úrokom a bezúročnú dobou . Často sú ku karte ponúkané aj zľavy u rôznych druhov spolupracujúcich obchodov.

Finančné novinky