Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Komerční banka

Komerční banka Komerční banka patrí medzi najznámejšie finančné inštitúcie v Českej republike. Pôsobí na trhu už od roku 1990. V roku 2001 bol väčšinový podiel banky predal skupine Soceiete Generale . Hoci v poslednej dobe obľuba tejto banky mierne klesá, stále sa stará o viac ako milión a pol klientov.

Služby tejto banky sa delia do niekoľkých kategórií podľa toho, či chce ponúkané služby využiť bežný občan, študent, podnikateľ alebo menšia firma, väčší podnik alebo obec .

Druhy služieb

U všetkých kategórií je samozrejmosťou účet, ktorý sa snaží byť maximálne prispôsobený potrebám klienta . Zhodnotenie peňazí, kreditné karty a poistenie sú aj v základnej ponuke. Na poli úverov už nadobúdajú služby väčších rozmerov.

Občanom je ponúknutý EKO úver , ktorý podporuje a nadväzuje na program Zelená úsporám , ktorá sa špecializuje na ekologické bývanie za pomoci finančných prostriedkov z EÚ . Ďalšie ponúkané Perfektné pôžička zahŕňa požičanie peňazí na čokoľvek do 24 hodín s poistením proti nečakaným situáciám zadarmo. Ak ste klientov KB úver možno dojednať online formulárom , v opačnom prípade musíte navštíviť pobočku KB. Podobné podmienky ako Perfektné pôžička má aj Pôžička bez rizika - Osobné úver, ktorý možno uzavrieť až na 6 rokov do výšky 500 000Kč . Do polovice tejto sumy nie je požadovaný ručiteľ .

Pre konsolidáciu Vašich spotrebiteľských úverov slúžia Optimálne pôžička s úrokovou sadzbou í, 10% pa . Ďalšie ponúkané pôžičky sú vytvorené na mieru študentom, klientom Modré pyramídy apod

Medzi veľkým množstvom ponúkaných hypoték, kraľuje známa Flexibilné hypotéka , u ktorej je možné pohybovať s výškou splátok počas splácania. Výhodou je aj neplatenie istiny ani úrokov pri odkladu splátok. Dobré je upozorniť, že väčšina hypoték od KB vyžaduje týmito peniazmi financovať vlastné bytové potreby .

Finančné novinky