Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

J & T BANKA

J&T BANKA J & T BANKA , as je slovenskou pobočkou skupiny bánk J & T , ktorá vlastní aj pobočky vo Švajčiarsku alebo na Barbadose. Banka sa zameriava na poskytovanie špecializovaného financovania v oblasti real estate a podnikových akvizícií. Ďalej obchoduje pre súkromných investorov s cennými papiermi.


Bankovnicví J & T

Komplexné starostlivosť o zákazníka táto banka predvádza pomocou ponúkaného privátneho bankovníctva, ktoré okrem štandardných služieb môže zahŕňať aj špeciálne produkty. Bankové služby sú potom tvorené bežnými účtami, platobnými kartami apod Špecializované financovanie sa zameriava na reality a akvizície. V tejto oblasti je banka plne kompetentné na poradenstvo a zhodnotenie možných rizík.

Okrem týchto služieb je v ponuke aj možnosť investícií as tým aj komplexné služby pri zhodnocovanie majetku. Okrem štruktúrovaných a termínovaných vkladov je zaujímavou ponukou služba Clear Deal , ktorá veľmi výhodne úročia vaše vklady výhodnejšie než bežný termínovaný vklad - na jeden rok vklade pripadajú 4% pa , na dva roky už 4,5% pa a na päť rokov až 5% pa . Jedinou podmienkou je minimálny vklad 500 000Kč .

Finančné novinky