Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Hypotekárna banka

Hypoteční banka

Skrátiť si cestu domov, ako hovorí slogan tejto Hypotekárne banky, as , si môžete vďaka širokej ponuke produktov zameraných na financovanie bývania všetkého druhu. Banka vznikla v roku 1991 a od tej doby prešla špecializáciou na hypotekárne úvery a stala sa vlastníkom ČSOB, as Špecializácia sa vyplatila a banka je už dva roky vedúci inštitúcií na hypotekárnom trhu.


Hypotéky

Hypotéky banka rozdeľuje podľa ich účelov tzn. na byt v osobnom vlastníctve, družstevný byt, dom apod a percentuálneho financovanie , ktoré väčšinou tvoria 70, 80 alebo 100%. Ďalej je možné čerpať hypotéku aj na rekonštrukciu alebo prestavbu nehnuteľnosti .

nebývalú výhodou hypoték sú voliteľné parametre. Banka tak ponúka hypotéku bez doloženia príjmu, bez poplatkov alebo spätne .

Poskytované služby zahŕňajú garanciu úrokovej sadzby, odhad nehnuteľnosti, poistenie hypotéky a mnoho ďalších výhodných ponúk, ktoré by ste u iných bánk ťažko hľadali. Samozrejmosťou je poskytnutie všetkých služieb okrem fyzických osôb aj podnikateľom. Úroková sadzba je už od 4,69% pa podľa doby splácania.

Finančné novinky