Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Home Credit

Home Credit

Spoločnosť Home Credit as . so sídlom v Brne je jedným z najznámejších poskytovateľov v odbore financií nielen v Českej republike už od roku 1997. Táto česká pobočka patrí do skupiny Home Credit , ktorá je členom medzinárodnej skupiny PPF, ktorá je hlavným zdrojom finančných služieb v strednej a východnej Európe. Jej úverové produkty sú zamerané najmä na nákup na splátky , ale ponúka aj medián - spotrebiteľský úver, auto úver, kreditné karty alebo telefónne pôžičky .

Ponuka služieb

Pri potrebe hotovosti Home Credit ponúka dva druhy služieb. Telefónne pôžička možno vybaviť takmer okamžite na bezplatnej linke až do sumy 150 000Kč . Výhodou telefónne pôžičky je aj jej možné zrušenie do 3 mesiacov, vybavenie pôžičky aj predčasne splatenie je zadarmo. Druhý typ hotovostné pôžičky je Hotovostné pôžička Pošta , o ktorú môžete žiadať bez ručiteľa do výšky 40 000Kč na vybraných poštách. Hotovosť je možné získať priamo na pošte alebo na účet. Aj táto pôžička je bez poplatku za uzatvorenie a predčasné splatenie.

Nákup na splátky od Home Creditu je ponúkaný v mnohých obchodoch od elektroniky až po nábytok. K uzavretiu stačí dva doklady bez ručiteľa . Potvrdenie príjmov nie je potreba až do výšky 20 000Kč . Garantovaná je fixná výška splátky po celú dobu splácania. Úver sa uzatvára až do sumy 100 000Kč s dobou splatnosti až 48 mesiacov.

Originálne službou je Lekárska starostlivosť na splátky , čo je druh spotrebiteľského úveru, vďaka ktorej možno financovať lekársky zákrok, pomôcky apod Požičaná suma je obmedzená 50 000Kč , ale po individuálnej dohode možno uzavrieť zmluvu aj na úver vyšší. Doba splácania je voliteľná, najdlhšie 36 mesiacov. Menšou nevýhodou je nutnosť lekára, ktorý má s firmou Home Credit uzatvorenú zmluvnú dohodu.

Širokú škálu kreditných kariet ponúka firma klientom, ktorí uzavreli spotrebiteľský úver a riadne ho splácajú. Niektoré karty sú spojené s Českou poisťovňou . Základné kreditná karta funguje ako karty od iných spoločností. Strieborná karta funguje už ako revolvingový úver, z ktorého možno opakovane čerpať až do výšky uzavretého úveru. Pre platenie tovaru sa hodí najviac Nákupný karta Premium , vďaka ktorej časť zaplatených peňazí dostanete od Home Creditu zase späť. Premio karta Broker Consulting funguje podobne ako karta Premium , jej potenciál je však skôr využiteľný pri investíciách.

Zaujímavou službou je úver IDEAL Credit , ktorý je určený na nákup dopravnej techniky. S týmto neobmedzeným úverom sa dá stať majiteľom až dvanásť rokov starého vozidla. Dĺžka úveru je najviac 84 mesiacov , podľa veku vozidla a RPMN je už od 8,9%. Na financovanie doplnkov a výbavy vozidiel je ponúkaný ešte úver IDEAL Credit + , ktorý je obmedzený výškou 50 000Kč s dobou splatnosti až 60 mesiacov .

Finančné novinky