Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

GE Money Bank

GE Money Bank

Medzi najväčšie finančné ústavy v Českej republike patrí i GE Money Bank, as , ktorá ponúka svoje služby prednostne jednotlivým občanom a malým a stredným firmám. Pod skupinu GE Consumer Finance , kam banka patrí, sú zaradené aj ďalšie firmy príbuzných tejto banke ako GE Money Multiservis , ktorá sa špecializuje na sprostredkovanie spotrebiteľských nákupov alebo GE Money auto , ktorá je jednou z najväčších lízingových spoločností na poskytovanie lízingov a úverov na motorové vozidlá.

Ponuka služieb

Účtov ponúka GE Money Bank celú radu od bežných účtov ako Genius Active , cez účty pre náročných klientov až po účty pre deti a študentov . Samozrejmosťou je možnosť sporivých účtov, stavebného sporenia, kreditných kariet alebo poistenie .

V oblasti pôžičiek je populárny Expres pôžička bez ručiteľa , ktorú banka poskytuje až do 600 000Kč s dobou splácania až 96 mesiacov . Výšku splátok je možné si prispôsobiť podľa vlastných možností. Výhodou je naozaj výhodný úrok od 5,7% pa Ďalšie ponukou je Flexikredit , ktorý zastupuje kontokorent alebo konsolidácie pôžičiek, u ktoré môžete využiť úroku od 7,9% pa

Do piatich minút sa tiež môžete dozvedieť, či vám bola schválená hypotéka , ktoré začína s úrokmi na 4,69% pa Ďalšou výhodou ponúkané hypotéky je bezpoplatkový mimoriadny vklad alebo spätné preplatenie nákladov až do 3 rokov späť.

Finančné novinky