Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Finpo

Finpo

Firmu prevádzkuje spoločnosť MANZES sro so sídlom v Brne. Zaujímavou ponukou je u poskytovanie úveru, nebankových pôžičiek a hypoték absolútna sloboda vo voľbe doby splácania . Rovnako tak tieto služby nie sú obmedzené vekom a preukázateľnými príjmami a nie sú ani preskúmané oneskorené splátky v registri dlžníkov. Uzatváranie úverov je primárne zamerané na konsolidáciu pôžičiek, refinancovanie hypotéky a vyplatenie exekúcie .

Služby Finpo

Konsolidácia pôžičiek u Finpo má dobu splatnosti až 30 rokov s 8,4% pa, výška úveru nie je nijako obmedzená. Žiadosť je možné podať online alebo po telefóne , potom nasleduje osobné stretnutie. Pre tento druh úveru je nutné zastaviť nehnuteľnosť .

Vyplatenie exekúcií má okrem už spomínaných výhod aj garanciu fixných splátok a možnosť predčasného splatenia . Úver je obmedzený na 60% hodnoty Vami založenej nehnuteľnosti , ktorá však zostáva po celú dobu splácania vo Vašom vlastníctve. Doba splatnosti je až 10 rokov so sadzbou 14,8% pa .

Refinancovanie hypotéky je výhodný hlavne v čase fixácie, pretože je bez poplatku. Vyplatí sa tiež, keď možno preukázať výšky príjmov av ponuke sa objaví výhodnejšie hypotéka . Potreba je len existujúce hypotekárne zmluva, informácie o aktuálnom zostatku na hypotekárnom účte, list vlastníctva založenej nehnuteľnosti a potvrdenie príjmov.

Finančné novinky