Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Financial solutions

Financial solutions

Táto spoločnosť, ktorá u nás pôsobí už od roku 1999 je spoločnosťou zameranou primárne na sprostredkovanie financií od iných bankových i nebankových subjektov. Pôžičky, hypotéky aj úvery sú robené individuálne na mieru každému klientovi , bez doloženia príjmov . Nie je ani braný ohľad na registre bankových inštitúcií . Hlavné druhy služieb sa orientujú na stavbu a bývanie, neúčelové pôžičky a zaplatenie dlhov .

Ponúkané služby

nebankové hypotéka Excelencia bez registra so zástavou nehnuteľnosti je určená primárne pre tých, ktorí nedostanú úver v banke na kúpu alebo prestavbu nehnuteľnosti. Podmienky sa mierne líšia v závislosti od využitia hypotéky, všeobecne však u všetkých platí, že je možné požiadať o sumu od 100 000Kč do 80% hodnoty založenej nehnuteľnosti. Doba splatnosti je 2 až 30 rokov .

nebankové pôžička bez registra je poskytovaná žiadateľom s pravidelným mesačným príjmom. Od pôžičky nad 130 000Kč je nutné mať ručiteľa , na nižšej sumy sa táto podmienka nevzťahuje. Najvyššia možná požičaná suma predstavuje 166 000Kč . Doba splatnosti je voliteľná, najviac 48 mesiacov .

Posledná služby zahŕňajú vyplatenie dlhov, konsolidáciu pôžičiek a vyplatenie exekúcií oproti ručenia nehnuteľností . Nie sú preverované žiadne registre, splatnosť môže byť až 10 rokov. Výška úveru môže byť až 30 000 000Kč .

Finančné novinky