Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Euroúvěr

Euroúvěr Euro-úvěr.cz je spoločnosť, ktorú prevádzkuje firma 1.EUROHYPOTÉKA sro a poskytuje poradenstvo, servis a realizáciu v oblasti nebankových pôžičiek, hypoték a lízingov v súvislosti s nehnuteľnosťami . Je zameraná na služby pre klientov sa zápisy v registri dlžníkov . Konzultácie a poradenstvo ohľadom úveru sú účtované poplatkom až po schválení úveru.


Služby Euroúvěru

nebankové pôžičku je možné čerpať na vyplatenie exekúcie až do výšky 1 000 000Kč . Za pôžičku je garantovala záložným právom alebo zabezpečovacím prevodom na nehnuteľnosť. Úroky sa pohybujú od 19,5% a doba splatnosti trvá 2 - 6 mesiacov . Výhodou je, že firma dojednáva všetko sa samotným exekútorom za vás, nie je potrebné dokladať vaše príjmy a je možné takto pokryť aj niekoľko exekúcií. Po oddlženia je možné rokovať dlhodobú bankové i nebankové pôžičku s nízkym) rokom už od 8,5% pa , to už však na základe potvrdenia príjmu, v prípade chýbajúcou je možné rokovať lízing.

nebankové hypotéky sú ponúkané od amerických hypoték cez úvery na prenájom aj družstevný byt po konsolidáciu dlhov alebo developerské projekty. Takmer u všetkých druhov týchto hypoték je najväčšia možná čiastka pre čerpanie 30 000 000Kč a doba splatnosti maximálne 20 rokov .

Finančné novinky