Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Essox online pôžička

Essox online půjčka Firma ESSOX sro je jednou z najdôveryhodnejších nebankových spoločností na našom trhu. Vďačí za to hlavne Komerční banke, ktorá túto spoločnosť sponzoruje a nadnárodnej finančnej skupine Société Générale , do ktorej sa vďaka svojim úspechom a dôveryhodnosti zaradila.


Spoločnosť Essox ponúka niekoľko riešení financovania automobilov, tovaru a služieb vrátane lízingov na stroje a zariadenia pre podnikateľov a firmy. Zaujímavou ponukou je potom aj kreditná karta FUTURO , ktorá sa od bežnej karty líši tým, že nie je spojená so žiadnym bankovým účtom .

Financovanie tovarov a služieb online

S pôžičkou Essox dostanete k dispozícii sumu od 10 000Kč do 250 000Kč v prípade využitia na bývanie až 500 000Kč . Veľmi príjemné je úročenie, ktoré dosahuje výšku úročenia bankových inštitúcií. RPMN sa pohybuje už od 8,9% a zvyšuje sa mierne v závislosti na požičané sume a dĺžke jej splácania. Vybrať si môžete dobu splácania 12,18,24 alebo 36 mesiacov . Aj táto doba však možno dodatočne predĺžiť pri pôžičke nad 40 000Kč až na 60 mesiacov .

Ďalšie výhody pôžičky Essox sú jasné. Pôžička je neúčelový a nie je potreba ručiteľ . S poplatky za spracovanie zmluvy taktiež nepočítajte. Peniaze získate po vyplnení online formulára takmer okamžite , pretože spoločnosť garantuje, že do 24 hodín schválenej peniaze obdržíte . Ďalšie veľmi príjemnou záležitosťou je poistenie proti neschopnosti splácať , ktoré ponúkajú tiež skôr bankové inštitúcie. Poplatky za toto poistenie sú potom zahrnuté do pravidelných mesačných splátok.

Finančné novinky