Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

ČSOB

ČSOB Československá obchodná banka as ako univerzálna banka pôsobí na území České a Slovenské republiky už od roku 1964. V roku 1999 bola privatizovaná a stala sa súčasťou belgickej skupiny KBC Group NV Okrem značky ČSOB pod rovnakú banku spadá aj ďalšie obchodná značka a to Poštová sporiteľňa a tiež Českomoravská stavebná sporiteľňa a Hypotekárne banka . Ako ďalšie veľké banky aj táto ponúka širokou škálou finančných produktov pre súkromné osoby, živnostníkov aj firmy. Okrem štandardných sporivých služieb, platobných kariet apod je v ponuke hneď niekoľko hypoték, pôžičiek a úverov.

Pôžičky a úvery

Hypotéky sú poskytované na mieru. Najobľúbenejším produktom tejto kategórie je ČSOB Hypotéka na kúpu, rekonštrukciu alebo výstavbu nehnuteľnosti . Výhodou je garantovaná úroková sadzba a zabezpečenie odhadu ceny nehnuteľnosti a príslušnej dokumentácie. Maximálna výška úroku nie je obmedzená a doba splatnosti sa pohybuje od 5 do 40 rokov . Ďalšie hypotekárne služby sú napríklad Hypotéka bez dokumentovania príjmov, na družstevné bývanie alebo Americká hypotéka . Zaujímavá je aj ponuka doplnkových služieb ako ponuka bývania, poistenia k hypotékam alebo poistenie domácnosti a nadväzné spolupráca s projektom zelené bývanie, vďaka ktorým môžete čerpať dotácie z programu Zelená úsporám .

Mimo pôžičky na lepšie bývanie je v rámci pôžičiek možné čerpať peniaze na čokoľvek až do výšky 600 000Kč bez ručiteľa s dobou splatnosti až 7 rokov . Podmienkou je vlastníctva alebo zriadenie ČSOB Konta . Pri vlastníctva tohto účtu je potom možné využiť aj služby kontokorent až do 50% výšky úveru alebo výhody kreditnej karty.

Finančné novinky