Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Cofidis

Cofidis COFIDIS Česká republika je známa spoločnosť pôsobiaca na našom trhu už od roku 2004, kedy sa dostala do Českej republiky z Francúzska, kde je stabilná spoločnosť už od roku 1982. Firma sa špecializuje na online pôžičky a spotrebiteľské úvery . Výhodou je flexibilná možnosť komunikácie zahŕňajúce ako klasický telefón, internet alebo osobný kontakt , tak aj napr klasickú poštu či fax . Niektoré úvery Cofidis je možné na základe jednej zmluvy využívať podľa potreby opakovane. Jedná sa o jedny z najvýhodnejších nebankových pôžičiek na našom trhu .

Produkty Cofidis

Pôžička Cofidis nie je viazaná na účel a je poskytovaná do dvoch dní po schválení pôžičky, tak je posúdená do 10 minút od odoslania žiadosti. Spracovanie žiadosti je zadarmo . Podľa čerpanej sumy, ktorá môže nadobúdať vyššie až 150 000Kč, sú ponúkané tri možnosti mesačných splátok. Ročná percentuálna miera nákladov sa pohybuje od 13%

U kreditnej karty Cofidis s úverovým limitom až 150 000Kč s RPMN 15,9% je rovnako ako u pôžičky možné zvoliť z 3 druhov splátok. Vedenie karty je prvý rok úplne zadarmo. S každou mesačnou splátkou, ktorá je včas zaplatená navyše rovnako ako u pôžičky získavate obnoviteľnú finančnú rezervu pre ďalšie čerpanie alebo neschopnosť splácať.

Splátkový predaj je poskytovaný priamo prostredníctvom predajcu už od 3000Kč do 150 000Kč . Výhodou je voliteľný počet splátok. Pre nákup na splátky nie je potreba ručiteľ , stačí iba 2 doklady totožnosti . Tiež predčasné splatenie je zadarmo .

Poistenie úveru je poskytované pre prípady straty zamestnania, dočasnej pracovnej neschopnosti, úplnej straty samostatnosti či smrti . V prvých dvoch prípadoch je pokrytých 100% mesačnej splátky po celú dobu trvania poistnej udalosti. V druhých dvoch prípadoch je okamžite z poistky uhradená celková dlžná čiastka.

Finančné novinky