Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

CF servis Czech s.r.o.

CF servis Czech sro

Táto spoločnosť funguje od roku 2006. Využitím najaktuálnejších informácií z finančného trhu sa snaží poskytovať poradenskú podporu v tejto oblasti a sprostredkovávať finančné služby pre súkromné i právnické osoby . Okrem poskytovania poradenských služieb ponúka aj širokú ponuku bankových i nebankových služieb . Nie je vyžadovaný žiadny poplatok vopred .

Produkty spoločnosti

Nebankové hotovostné pôžičky sú rozdelené do niekoľkých kategórií, podľa ktorých sú posudzovaní žiadatelia pre schválenie pôžičky, mierne sa líšia sumy, úrokové sadzby aj doby splatnosti . Najčastejšími typmi hotovostných pôžičiek sú pôžičky na zahraničnú dovolenku, rekonštrukcie bývanie, štúdium v cudzine alebo nákup automobilu na spätný lízing aj pôžička na nákup ojazdeného vozidla . Tento druh pôžičiek je poskytovaný bez nahliadnutia do bankového registra .

V oblasti poskytovania nebankových hypoték je ponúkané niekoľko typov účelových aj neúčelových hypoték a amerických hypoték s ručením nehnuteľností . U neúčelové hypotéky možno maximálne čerpať 80% hodnoty nehnuteľnosti . Doba splácania sa pohybuje od 20 do 30 rokov, podľa druhu hypotéky. Je potrebné doložiť doklad príjmov .

Z bankových produktov je potom ponúkaná samozrejme hotovostné i spotrebiteľská pôžička . Obľúbeným produktom sú kreditné karty s bezúročným obdobím až 50 dní . Hypotekárne úvery je možné čerpať už od 150 000Kč s úrokovou sadzbou od 4,5%, splatnosť úveru je až 30 rokov . Stavebné sporenie je podporené pre fyzické osoby až 3 000Kč ročne . Výhodou je aj poradenský servis zdarma . Využiť možno tiež možnosť ďalších služieb ako je refinancovanie existujúcich úverov, vyplatenie exekúcia alebo záložného práva na nehnuteľnostiach popr. je tu aj možnosť zabezpečenia predaja a výkupu nehnuteľnosti. Ku všetkým ponúkaným produktom je možné pripojiť aj poistku proti nečakaným životným situáciám .

Finančné novinky