Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Česká spořitelna

Česká spořitelna

Od roku 1825, kedy vznikol prvý predchodca < strong> Českej sporiteľne, as sa táto banka snaží nadväzovať na dobrú tradíciu v poskytovaní finančných služieb klientom. V roku 2000 sa stala členom skupiny Erste Group . Banka má širokú klientelu v osobnej aj firemnej sfére, ktorej poskytuje okrem klasických účtov aj účty pre študentov, sporenia alebo poradenstvo a ďalšie nepreberné množstvo služieb . U Českej sporiteľne je kladený dôraz na ocenenie klientov, preto sa v roku 2009 stala táto inštitúcia aj bankou roka.

Pôžičky od Slovenskej sporiteľne

Čo sa týka hypoték, vychádza Česká spořitelna nanajvýš ústrety individuálnym potrebám klienta . Hypotéka je zameraná hlavne pre klientov s pánovaným dlhodobým splácaním. Pri fixácii úrokovej sadzby na 5 rokov, tak môžete získať výhodu a platiť o celej percento menšie úroky.

Veľmi popularizovaný ponukou je však pôžička Českej sporiteľne . Bez ručiteľa tak môžete dosiahnuť až na 500 000Kč . Pri návšteve pobočky sa ihneď dozviete sumu, ktorá Vám môže byť poskytnutá. Samozrejmosťou je tu poistenie proti neschopnosti splácať a proti strate zamestnania.

Kontokorentný úver je poskytovaný do 70 000Kč a je vydávaný bez zaistenia. Výhodou je jeho revolvingové forma, ktorá umožňuje opätovné čerpanie peňazí.

Finančné novinky