Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Banco Popolare

Banco Popolare

Univerzálna banka Banco Popolare Česká republika, as je jednou z bánk, ktoré spadajú pod talianskou skupinu bánk Banco Popolare Gruppo bancario , ktorá svoju kariéru začala už v roku 1867. Banka sa zameriava primárne na drobné a stredné firmy a podnikateľov, pre ktoré je vytvorená aj hlavná ponuka úverov, ale poskytuje svoje služby aj súkromným osobám.

Úvery pre firmy

Banka ponúka firmám a podnikateľom široký výber, medzi ktoré patrí presto úvery, kontokorentné úvery, prevádzkové a investičné úvery a bankové garancie .

Presto úver je využívaný ako rýchle peniaze pre pokrytie drobných nečakaných výdavkov Vašej firmy. Úver do výšky 500 000Kč je možné splácať až 3 roky . Výhodou je rýchle vybavenie a zabezpečenie len vo forme blankosměnky, výhodná je tiež možnosť vybrať si medzi kontokorentu a postupným splácaním.

Kontokorentný úver sú poskytované na 1 rok s prípadným predĺžením. Prevádzkové úvery sú poskytované krátkodobo na pokrytie výdavkov, ktoré nemôžu byť zaplatené kvôli časovému nesúhlasu medzi aktívami a pasívami. Výška tohto úveru nie je limitovaná . Investičné úvery sa zameriavajú na neobmedzený prísun peňazí pre nadobudnutie strojov a zariadení firiem. Splátkový kalendár je maximálne variabilné podľa priania klienta.

Finančné novinky